دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / اطلاعات مفید / معرفی سایت های استعلام تصدیق اصالت اسناد ، ملک ، ممنوع الخروجی ، شناسه ملی

معرفی سایت های استعلام تصدیق اصالت اسناد ، ملک ، ممنوع الخروجی ، شناسه ملی

با درود

سایتی که در ادامه معرفی میکنم برای تصدیق صحت و اصالت کلیه اسناد تنظیم شده توسط دفترخانه ها ست که به راحتی میشه با وارد کردن شناسه سند و رمز تصدیق از روی وکالت نامه ، صلحنامه ، مبایعه نامه ، شراکت نامه ، اقرارنامه و کلیه اسنادی که دارای شناسه سند و رمز تصدیق باشند صحت و متن سند رو مشاهده کرد

با در نظر گرفتن اینکه خیلی از استعلامات باید به صورت حضوری و توسط شخص صاحب سند صورت بگیرد، استعلاماتی دیگری هم وجود دارند که می تواند بصورت آنلاین و از سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گرفت.

تصدیق اسناد و اوراق اسناد رسمی را می توانید از طریق فرمی که در سایت سازمان ثبت اسناد موجود است، از طریق این صفحه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی و با شناسه سند و رمز تصدیق پیگیری کنید. استعلام دیگری که می توانید از طریق سایت سازمان ثبت اسناد بگیرید، فرم پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک می باشد. این استعلام برای تعیین آخرین وضعیت ملک کاربرد دارد.  شما می توانید با شناسه یکتای استعلام که ۱۸ رقم می باشد این استعلام را از طریق صفحهپیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک بگیرید. استعلامات دیگری مثل استعلام ممنوع الخروجی و استعلام شناسه ملیرا نیز می توانید از طریق سایت سازمان ثبت اسناد کشور با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز سایت انجام بدهید.

 

تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی

 

پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک

 

استعلام ممنوع الخروجی

 

استعلام شناسه ملی

درباره ی admin

همچنین ببینید

قوانین و تبلیغات کشوری

آخرین قوانین و مقررات کشور

می خوام در اینجا دو سایت کاربردی برای دانستن کلیه قوانین و مقررات کشور و …

2 دیدگاه

  1. سلام
    من یه اقرار نامه محضری از کسی دارم که رمز تصدیق رو تو سایت مربوطه میزنی همون متنی که تو برگه اقرارنامه هست تو همون سایت هم میاد بالا.
    حالا سوال من اینه آیا امکان داره اون شخص با پارتی این اقرار نامه رو حذف کنه که من نتونم پیگیر باشم
    سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *